Galvanická žehlička

Galvanická žehlička

– Regenerace a omlazení pleti . . .

Objevili jste na své pleti první vrásky, skvrny, nesjednocenou barvu? Je vaše pleť unavená a mdlá? Zapomeňte na používání make-upu a vyzkoušejte galvanickou žehličku!

Její předností je, že díky svým regeneračním účinkům omlazuje pleť, vyhladí vrásky, sjednotí barvu vaší pleti, zmírní otoky a váčky. Rozdíl poznáte brzy nejen vy, ale i vaše okolí!

Galvanickou žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou. Lze ji použít i na dvouleté dítě. Galvanická žehlička si analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Průběžně regeneruje pokožku, a jak je již zmíněno, hloubkově ji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky, aktivuje štěpení buněk. Již při prvním žehlení je cítit, jak “pleť dýchá” a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.
Toto ošetření je zcela bezbolestné. Již po prvním ošetření je viditelný výsledek.
Poté záleží na Vašich konkrétních potřebách, jak často budete chtít žehlící kůru opakovat.

Co je galvanická žehlička a jak funguje?

Na pleti se odráží zdravotní problémy, starosti, stres, ale i negativní vlivy životního prostředí. Ucpané póry a nečistoty na pleti nedovolují pleti „dýchat“.
Galvanická žehlička je jedním ze způsobů jak můžete svoji pleť udržet ve formě aniž by jste museli podstupovat chirurgické zákroky. Omlazuje pleť a vyrovnává vrásky. Součástí ošetření je aplikace speciálních přípravků, které pomáhají vyčistit pleť a zároveň ji vyživují pomocí pozitivně působících látek. Pleť je svěží, vypadá odpočatě a zdravě. Uklidní a zkvalitní pleť.

Galvanická žehlička pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čím dochází v první fázi k hloubkovému vyčištění pleti, detoxikují pokožku a v druhé fázi jí dodají hydrataci a zvýší její tonus, dochází k hloubkovému zapravení gelů a kosmetiky do podkoží, čímž dochází k mnoho násobnému vstřebání účinných látek kosmetických přípravků. Pravidelné ošetření galvanickou žehličkou výsledky násobí!

Jak často se má galvanická žehlička používat?

Zpočátku se doporučuje používat galvanickou žehličku 1x týdně. Poté stačí pravidelně pečovat o pokožku jednou za měsíc.

Účinky ošetření galvanickou žehličkou jsou:

zpevňuje kontury obličeje a celkově přispívá k omlazení a regeneraci obličeje, krku a dekoltu
zmírňuje kruhy pod očima
hloubkově čistí pokožku, zprůchodňuje póry k buňkám
aktivuje štěpení buněk, sjednocuje tonus a odstín pleti
aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky obličeje, zeštíhluje ho
výrazně redukuje podbradek, akné, hluboké rýhy i drobné vrásky
zlepšuje tonus pleti, zpevňuje svaly obličeji, krku a dekoltu
rychlé zhojení problémů, např. po akné a zánětlivých pupíncích

Chystáte se do společnosti? Chcete vypadat dokonale? Použijte galvanickou žehličku den před významnou událostí a budete vypadat skvěle!

Kdy se galvanická žehlička nedoporučuje ?

těhotenství
epilepsie
srdeční stimulátor
na poraněnou pokožku

Používejte galvanickou žehličku na obličej i dekolt!

Vrásky se vytváří nejen v oblasti obličeje, ale i na dekoltu. Dekolt je přece chloubou každé ženy, nezanedbávejte jej! I dekolt vyžaduje profesionální péči! Také zde se usazují nečistoty a odumřelé buňky. Nechte svůj dekolt zářit a věnujte mu dostatečnou péči! Galvanická žehlička zregeneruje pokožku vašeho dekoltu a vy můžete s jistotou nosit hluboký výstřih! Vaši známí a přátelé budou obdivovat nejen váš svěží a mladistvý obličej, ale i dokonalý dekolt.