Ultrazvuk. špachtle

MESOBOTOX – Ultrazvuková špachtle

Ultrazvukový peeling odstraňuje povrchové vrstvy pokožky, vytváří tak rejuvenaci (omlazení) dermis, hloubkově čistí póry a zlepšuje vzhled pokožky.

Výsledkem spojení metody MESOB•T•X s iontoforézní technikou je redukce vrásek a výrazových linií bez použití jehel, bez bolesti a bez vedlejších účinků.

Výhody:

Efektivně a rychle omlazuje, hydratuje a čistí pleť bez narušení její ochranné bariéry. Stimuluje obnovu kožních tkání tím, že odstraňuje horní vrstvy pokožky.

Již od první aplikace poskytuje pleti zářivější vzhled a omlazuje ji. Technika ULTRAZVUKOVÉHO PEELINGU není agresivní ani invazivní, nemá žádné vedlejší účinky na pokožku.

Výsledkem spojení metody MESOBOTOX s iontoforézní technikou je redukce vrásek a výrazových linií bez použití jehel, bez bolesti a bez vedlejších účinků.
Efekt MESOBOTOX je doplněn o různé aktivní látky přítomné ve složení přípravku, jako jsou kolagen, kyselina hyaluronová, kyselina glykolová, Tensine, Polylift, které přinášejí blahodárné účinky pro pleť a zvyšují její hydrataci.

Výsledek:

Zářivý vzhled, zpevnění, pružnost a tvárnost pleti rychle a komplexně.

Ampule s aktivními látkami:

Hlavní aktivní látkou je Argireline (acetyl hexapeptid). Jedná se o patentovanou aktivní látku, která se v poslední době velmi často využívá za stejným účelem jako botulotoxin, který je často znám pod obchodní značkou Botox, ale na rozdíl od botulotoxinu je mnohem bezpečnější a šetrnější.

Další obsažené aktivní látky:

Kolagen – Účinná látka dodávající hydrataci a zpomalující stárnutí pokožky.Také má vypínací efekt.
Kyselina hyaluronová – vyplňuje vrásky
Kyselina glykolová – odstraňuje skvrny na pokožce
Tensine – okamžitý liftingový efekt
Polylift – liftingový efekt s pomalejším nástupem