HEART OF GLASS

HEART OF GLASS

K ochraně své přirozené síly a krásy vyžadují blond vlasy zvláštní péči a pozornost.

Řada Heart of glass získala svůj název podle slavné písně z 80. let, kterou nazpívala blonďatá zpěvačka, která se stala ikonou.

Název této řady také metaforicky souvisí s neodolatelným kontrastem typickým pro blond vlasy – jemné a zároveň veselé a svěží.

Všechny produkty jsou navrženy tak, aby zvýrazňovaly krásu blond vlasů, ať už přírodních, barvených, zesvětlených nebo odbarvených; nebo vlasů, které byly vystaveny slunečnímu záření, častému používání žehliček a dalších nástrojů, které by mohly oslabovat jejich vlákna.

Heart of glass nabízí kompletní vlasovou rutinu se čtyřmi produkty: šampon, kondicionér, intenzivní kúra a termální fluid.

MODRÝ ŠAMPÓN A KONDICIONÉR PRO ZVÝRAZNĚNÍ BLOND BARVY

Šampon i kondicionér mají velmi zvláštní barvu: indigo-modrou. Abychom získali tuto barvu, použili jsme přírodní extrakt z ovoce jagua, které se udržitelně pěstuje v Kolumbii, aby se zachovala biologická rozmanitost.

Modrá barva z jagua extraktu zaručuje jemné barevné vyvážení odstínů a je ideální pro všechny typy blond. Může se používat při každém mytí vlasů, nehrozí žádné riziko chromatického přetížení.

Extrakt zabraňuje studeným odstínům blond, aby zteplaly a teplým odstínům, aby byly ještě teplejší.

Zároveň oživuje přirozený lesk blond vlasů, které ztratily vitality po zásahu slunce, soli, chlóru nebo vodního kamene..

POSILUJÍCÍ BOTANICKÝ ŠTÍT

Heart of glass bezoplachový fluid obsahuje novou přírodní aktivní složku – patentovanou v laboratořích Davines – pocházející ze skandinávské jedle. Tento „botanický štít“ pochází z vláken získaných ze stromů pěstovaných v udržitelně obhospodařovaných lesích.

Posiluje, hydratuje a dodává pružnost vlasům, chrání je před teplem a pomáhá udržet dlouhotrvající účes.

KOMPLEX BIACIDICKÝCH VAZEB

Jedná se o komplex molekul vytvořených a patentovaných v laboratořích Davines. Má mimořádný účinek na vlasy, posiluje a chrání před poškozením a současně napravuje již vzniklé poškození. Komplex je obsažen Heart of glass intenzivní kúře a kondicionéru.

EXTRAKT Z BAOBABU – PŘÍRODNÍ ALTERNATIVA K SILIKONU

Produkty Heart of glass jsou obohaceny o inovativní přírodní extrakt ze semen baobabu.

Tato složka je přírodní alternativou k použití silikonů, protože dodává vlasům vlhkost a jsou disciplinovanější.

Extrakt pochází z baobabu pěstovaných a obhospodařovaných udržitelným způsobem s cílem přispět k hospodářskému rozvoji v Africe.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce a novinky, Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.