Novinky pro léčbu vlasu a vlasové pokožky

Naturaltech Tailoring

Novinky pro léčbu vlasu a vlasové pokožky vytvořené na míru pro každého dle jeho potřeb.
Barvené vlasy mohou být poškozené a matné, pokud nejsou správně chráněny. Firma Davines, jejíž produkty v našem salonu požíváme vytvořila novou bylinnou infuzi s použitím jedinečné kombinace přírodních ingrediencí, která přináší okamžité výsledky.

Ošetření Naturaltech Tailoring Treatment k ochraně vašich vlasů

Naturaltech Tailoring poskytuje personalizované bylinné vlasové infuze, které přinášejí výsledky okamžitě, bez času na vývoj. Se čtyřmi nejmodernějšími bázemi a šesti posilovači botanických extraktů existuje 24 způsobů, jak se vypořádat s vaší jedinečnou výzvou v oblasti zdraví vlasů. 

Prozařující báze pro barvené vlasy, které potřebují lesk

Viděli jsme, jak amoniak používaný v mnoha barvách na vlasy může způsobit, že vlasy vypadají matně, protože způsobí, že se šupiny vnější vrstvy kutikuly otevřou a vytvoří hrubou strukturu. Chcete-li ze své barvy vytěžit maximum, budete muset obnovit lesk. Prozařující báze Naturaltech Tailoring k tomu využívá palmový olej odrážející světlo (nebojte se, je to palmový olej certifikovaný pro vyvážení hmotnosti RSPO, který má zvýšenou sledovatelnost). Vyhlazením vrstvy kutikuly a přidáním prvku odrážejícího světlo nejenže vlasy vypadají zářivě, ale budou také měkčí a hladší.

Výsledky: 

  • o 30,5 % více okamžitého lesku*
  • 3,5x více lesku**
  • o 58,8 % větší hebkost vlasů***

*Nezávislá laboratoř, instrumentální test podpořený klinickým hodnocením na pramenech vlasů.
**Nezávislá laboratoř, instrumentální test podpořený klinickým hodnocením až 72 hodin na pramenech vlasů.
***Nezávislá laboratoř, klinická zkouška na pramenech vlasů.

 Zpevňující Booster pro poškozené vlasy

Pokud chcete, aby vaše barvené vlasy byly co nejzdravější, nestačí se zabývat povrchovými problémy. Musíme jít také hlouběji do vlasů, abychom obnovili proteiny poškozené chemickým ošetřením. K tomu používáme výtažek z amarantu, vysoce bílkovinné, bezlepkové obiloviny, který poskytuje aminokyseliny potřebné k posílení vlasů poškozených teplem, znečišťujícími látkami a chemické ošetření. Pozitivním vedlejším účinkem tohoto ošetření je, že se vlasy snadněji kartáčují, což snižuje lámavost.

Výsledky: 

  • o 28 % méně zlámaných vlasů*
  • o 26 % větší síla**
  • Posílení vlasového vlákna vydrží až 5 umytí***

*Nezávislá laboratoř, instrumentální test na pramenech vlasů při použití strength base (posilující báze)+ fortifying booster (zpevňující booster / posilovač)
**Interní laboratoř, instrumentální test na pramenech vlasů při použití strength base (posilující báze)+ fortifying booster (zpevňující booster / posilovač)
***Interní laboratoř, instrumentální test na pramenech vlasů při použití strength base (posilující báze)+ fortifying booster (zpevňující booster / posilovač) po 5 umytích

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce a novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.