Seductage-3D

Seductage-3D

– kompletní trojrozměrné omlazení


Jak plyne čas, metabolická výměna mezi buňkami se narušuje, přirozené funkce pokožky se zpomalují a snižuje se její schopnost syntetizovat kolagen, elastická vlákna a lipidy. Výsledkem jsou stále viditelnější kožní problémy:
Horizontálně ztrácí pleť svoji přirozenou pevnost a snižuje se její pružnost.Vznikají vrásky a mimické linky, zejména v oblasti jemné pokožky očí, rtů a čela.
Vertikálně se oslabuje mezibuněčná komunikační síť a zpomaluje se efektivita metabolické výměny.
Pokožka ztrácí hustotu a objem do hloubky, což způsobuje povadání.

Seductage 3D je exkluzivní multikomplex Bioline, který využívá jedinečné synergie aktivních složek nové generace:

Stretching Complex – Horizontální vypínání – je novou generací peptidů s intenzivním vypínacím účinkem. Působí na horní vrstvu pokožky, zmírňuje vrásky a mimické linky a zlepšuje celkový vzhled pleti.Global Cellular Life – Vertikální restrukturalizace – představuje vitální spojení fosfolipidů a aminokyselin (včetně vysoce purifikovaného výtažku z melounu), které mají ochranné a posilující vlastnosti. Působí na pojivové tkáně, kam přináší kyslík do buněk a chrání DNA, čímž podporují výživu buněk, zlepšuje jejich obnovu, restrukturaci a pevnost pokožky.

Volumizing Complex – Objem uvnitř pokožky –obsahuje různé peptidy s výtažkem z pelyňku a dodává pleti na hustotě a pevnosti. Účinkuje na úrovni hypodermis, hluboko v pokožce, kde napomáhá syntéze kolagenu. Optimalizuje produkci nových buněk pojivové tkáně, předchází ztrátě podkožního tuku a zvyšuje objem a hustotu pokožky.