Details of Beauty

Details of Beauty

– revoluční ošetření vrásek s rostlinnými kmenovými buňkami


Profesionální ošetření pleti s vysoce regenerační, revitalizační a hydratační silou aktivních látek – rostlinných kmenových buněk, kaviáru a retinolu.
minimalizace vrásek okolo očí a rtů
posílení tkáně víček a dodání pružnosti
jas a energie očí
plastičnost a svěžest rtů

Co to je kmenová buňka?

Kmenové buňky jsou základními buňkami,které mají schopnost regenerace a přeměny na jiný, identický typ buněk. Jsou tedy základem života a obnovy.
Největším ložiskem kmenových buněk je spodní vrstva pokožky. Pokud během procesu stárnutí kmenové buňky nejsou vhodně stimulovány, jejich činnost – a tedy i tvorba nových buněk, ochabuje. Pro reaktivaci reprodukční schopnosti těchto buněk je třeba je povzbudit, aby mohly vznikat nové buňky a obnovila se celistvost struktury pleti.

Co jsou rostlinné kmenové buňky?

Získávají se z pupenů rostlin, spodní části kořenů a tvrdých částí. Mají schopnost totipotence, což je jedinečná schopnost buňky vytvořit jakýkoliv jiný typ buňky. U rostlin může za vhodných podmínek z těchto buněk zregenerovat celá rostlina.

Bioline & rostlinné kmenové buňkyLaboratoře Bioline objevily vzácný druh jabloně Uttwiler Spatlauber, která pochází ze semínek vysázených v 18. století ve Švýcarsku. Tato rostlina má úžasné výsledky v životnosti obsažených rostlinných kmenových buněk. Díky speciální technologii jsou v produktech tyto buňky využity ke zlepšení schopnosti pokožky vlastní obnovy silou a dlouhověkosti epidermálních buněk.

Aktivní látky

– Nanotechnologie zajišťuje průnik aktivních látek hluboko do pokožky a posiluje jejich účinnost díky molekulám velikosti podobné molekulám v pokožce.
Rostlinné kmenové buňky – tyto buňky způsobují tvorbu nových keratinocytů a stimulují fibroblasty ( buňky pojivové tkáně). Spouštějí biochemické procesy regenerace pleti. Díky své dlouhé životnosti zaručují reaktivaci vitálních procesů kožních buněk.. Oddalují proces stárnutí pleti, zachovávají její mladistvost a výrazně uvolňují vrásky.
Bioamiskin – Bioamiskin je kyselina hyaluronová nové generace. Strukturou je jí velmi podobná, ale je odolnější vůči znehodnocení. Je vyjímečným hydratačním prostředkem schopným vytvořit rezervní zásobu pro trvalou hydrataci a proti tvorbě vrásek.
Čistý retinol – stimuluje buněčnou výměnu a posiluje syntézu bílkovin , která je důležitá pro regeneraci tkání a omezuje vznik vrásek. Molekulární film v jedné velmi tenké vrstvě dokonale přilne na pokožku a tím maximalizuje pronikámí retinolu do tkáně a zajišťuje stabilitu molekuly při okysličování.
Hexapeptid – Tento polypeptid obsahuje 6 aminokyselin, které mají viditelný liftingový účinek na vrásky.
Komplex ,,eye life“ – komplex s obsahem výtažku z rozchodnice růžové a s okysličujícími kvasnicemi, které působí proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům pod očima. Reaktivuje dýchání buněk a regeneraci tkání. Chrání mladé buňky a oživuje mimobuněčné pojivo.
Kaviár – kaviár je bohatý na vitaminy A,B,B2,B6,D, minerály, aminokyseliny a lipidy.. Revitalizuje a dodává pružnost a pevnost.